top of page

Hamak Eğitimi Sport Sound'da...!

Merhabaaaa

Mine Hoca'mın kendi markası altında vermeye başladığı eğitimler Ankara'da bizde, Sport Sound'da. Nasıl bir heyecan, nasıl bir tatlılık, nasıl bir sorumuluk anlatamam.


Biraz tesadüfle başlayan bir süreç. Geçen instagrama "tesadüf olmayan tesadüfler" yazmıştım, öyle bi'şey aslında.


Bazı gelişmeleri içinde tutmak ne zormuş. Kaç gündür yüreğim pırpırdı. Kesinleştiğinde bile duyuramamıştım. Ama artık halka açık bilgi kendisi :)

Bu süreçte gerçekleşen kurumsal konuşmaların yanında bireysel konuşmalar o kadar dokundu ki yüreğime, size anlatamam. Duyduğum küçük bi cümle, ses tınısındaki ufak bi değişim, sorulan fikir... nasıl kıymetli. o anlarda kendimi nasıl hissettiğimi anlatamıyorum şu an, yazarken bile gözlerim doldu.


Kurumsal ortaklıkların heyecanı başka, evrilen ilişkilerin heyecanı başkaymış... Tatlı bi' yol. Bol ışıklı olmasını dilediğim bi' yol.

Bu yolda beraber yürüyelim mi? Daha doğrusu Mine hoca ile birlikte yürümek isterseniz, haydi aşağıdaki linke tık.


Detaylı bilgi ve kayıt için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.Hamak ile ilgili bişeyler yazacaktım ama sanırım o başka bir yazı konusu olmalı.


Kısacık bilgi ile; eğitmenlik eğitimi için bir ön koşul yok. size çok şey katacağını düşünüyorum, çünkü bana kattı. Eğlence, sağlık, rehabilite, yüksek enerji, düşük mod... bence hepsi var hamakta. Hamak her birine ayrı bi' deva. Aynı mat gibi.

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page